Koncert odbędzie się w sobotę 23 kwietnia o godz. 19.00 w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku, ul. Lutosławskiego 1. Podczas Koncertu będą zbierane pieniądze na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy którzy są wytypowani przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku.

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci wydarzeniami za naszą wschodnią granicą. Żyjemy w XXI wieku i nie zgadzamy się na przemoc i łamanie elementarnych praw człowieka.
Mówimy „Nie” tego rodzaju postawom i działaniom. Dlatego zapraszamy wszystkich, których serca są poruszone, do wsparcia finansowego i moralnego Obywateli Ukrainy poprzez wzięcie udziału w wyjątkowym projekcie społeczno-artystycznym. Ten koncert, wyreżyserowany i prowadzony przez aktorkę Annę Samusionek, uświetni obecność znakomitych wokalistów z różnych stron naszego kraju i zagranicy. Wystąpią: Beata Bednarz, Marta Słociak-Wiszniewska, Piotr Płuska, Bartłomiej Sarna i Chór ZNP Academia Musica. Zaprezentują utwory z palety różnych gatunków muzycznych: gospel, musical, opera.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Bilety do odbioru w Teatrze przed samym koncertem.

 

Źródło: slupsk.bliskoserca.pl